Przedszkolaki z wizytą w szkole.

Dnia 18.09.2024r. dzieci z grup starszych udały się na wycieczkę do biblioteki szkolnej, gdzie z życzliwością i uśmiechem gościła nas nauczycielka Szkoły Podstawowej w Ołpinach, Pani Marta Kordek. Pani bibliotekarka przeczytała naszym wychowankom dwa opowiadania ze zbiorku Barbary Gawryluk ,,Owocowe bajki”. Przedszkolaki z zainteresowaniem śledziły losy bohaterów prezentowanych utworów. Na koniec nasi podopieczni obdarowani zostali słodkościami. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody dzieci także bawiły się na placu zabaw znajdującym się przy szkole.                                                                                                                                        Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Kordek za słodycze,  miłe przyjęcie i poświęcony nam czas.

Halina Mikrut