Złoty Jubileusz – dzień 3

W ramach obchodów Złotego Jubileuszu, dzień trzeci, tj. wtorek poświęcony był w całości naszym dzieciakom.  Po śniadaniu wszystkie przedszkolaki udały się do Domu Kultury, aby wspólnie obchodzić to wyjątkowe święto. Zabawę prowadziła profesjonalna  animatorka, dzieci świetnie się bawiły,  żywiołowo reagowały na znane, dziecięce przeboje śpiewając i tańcząc. Wielką radość sprawiły naszym podopiecznym zabawy z chustą animacyjną, piłeczkami, bańkami mydlanymi, różne konkursy i zawody sprawnościowe. Wśród atmosfery wesołej zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek  w postaci waty cukrowej oraz popcorn przygotowany przez pracowników UG w Szerzynach. Dzieci szczęśliwe i pełne wrażeń powróciły do przedszkola. Przedszkolaki otrzymały także zabawki i słodkości od zaproszonych gości, za co gorąco dziękujemy.  Dzień ten zapewne na długo pozostanie w pamięci naszych wychowanków.

Serdeczne podziękowania kierujemy szczególnie do Wójta Gminy Szerzyny –  Pana Grzegorza Gotfryda za sfinansowanie zabawy i poczęstunku.

Halina Mikrut