Spotkanie seniorów i członkiń KGW z Ołpin

10 października w Domu Kultury w Ołpinach odbyło się spotkanie przedszkolaków z Pracownikami i Seniorami Dziennego Domu Seniora oraz z członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich w Ołpinach. Goście przy kawie i pysznej szarlotce obejrzeli przedstawienie o jesieni wystawione przez przedszkolaków z grupy najstarszej. Starszaki wspólnie z młodszymi koleżankami profesjonalnie zaprezentowały również piosenki o tematyce jesiennej, tańce oraz grę na patyczkach. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie przedszkolaki obdarowały wszystkich gości jesiennymi upominkami. Kolejnym punktem spotkania było słuchanie bajki pt. „Wilk i siedem koźlątek” czytanej przez Panią Marysię oraz wierszy J. Brzechwy zaprezentowanych przez seniorów (dwie Panie Marysie i Panią Franciszkę). To sympatyczne spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i wspólną fotografią. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich którzy przyjęli zaproszenie i zaszczycili nas swoją obecnością.

Nina Solecka